İnsan Kaynakları konusunda profesyonel hizmet verir …

2012 yılında faaliyete başlayan Patika; uzman kadrosuyla ve uluslararası partnerleriyle işletmelere profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

Patika, İşletmelerin, İnsan Kaynakları fonksiyonlarını en verimli şekilde kullanabilmeleri için, İnsan merkezli teknolojik destekli çözümler sunmaktadır

Değişen ve gelişen dünyada kurumların İnsan kaynaklarına verdikleri önem her geçen gün artmaktadır. Patika IK sistemleri kurulumu ve nitelikli personel temini ile işletmelerin insan kaynakları alanındaki güvenilir partneridir.

Patika, iş verenlere ihtiyaçlarına uygun takım arkadaşlarını, iş görenlere ise yeteneklerine ve kariyer hedeflerine uygun çalışma imkanı bulmayı prensip edinmiştir.

image
DEĞERLERİMİZ

Patika, insana ve emeğe saygıyı temel prensip olarak kabul eder …

Türkiye Cumhuriyeti Kanunları başta olmak üzere, ILO ve personel temini yapılan ülkelerin çalışma mevzuatına uygun hareket eder. Tüm hizmetlerimiz insan odaklı ve insan kaynağının daha verimli kullanılmasına yöneliktir.

Her insan yeteneklerine ve hayallerine uygun görevde ve işletmede çalışmalıdır.

Misyonumuz

İnsan Kaynakları Yönetim sistemleri danışmanlığı ve Personel temini alanında, özgün çözümler geliştirerek kurumlara değer katmak.

Vizyonumuz

İşletmelerin doğru İnsan Kaynakları sistemleri içerisinde doğru yetenekler ile çalışmasını sağlamak.

Kalite Politikası

Kalite politikamız çerçevesinde sağladığımız başarıların sürdürülebilir olmasını sağlamak, daha yüksek seviyelere taşınmasını hedeflemek ve marka bilincimizin geliştirilmesini çalışanlarımızın ortak ve asli hedefleri içinde görmesini sağlamak.

Patika Kariyer İnsan Kaynakları A.Ş 14.12.2020-13.12.2023 iş kurumunun 11.12.2020 tarih ve 7396852 sayılı kararı uyarınca 1219  nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu Antalya İl Müdürlüğü: 0(242) 229 40 22